•   Wtorek, 1 grudnia 2020
Narzędzia majsterkowicza

WYDAJNE WIERCENIE I WKRĘCANIE - wiertarka Skill

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka Skil 2831to sprzęt doskonały do wiercenia w drewnie i metalu a także do wkręcania. Mechaniczna przekładnia dwubiegowa zapewnia dużą wszechstronność. Akumulator narzędzia można przygotować do pracy w ciągu jednej godziny. Akumulatorowy wiertarko wkrętarka poradzi sobie ze wszystkimi wymagającymi pracami, które będą związane z drewnem, metalem, wkręcaniem i wierceniem.

Dzięki ładowarce z dokowaniem akumulator sprawnie się ładuje. Dodatkowo sprzęt ma takie praktyczne funkcje jak między innymi regulacja prędkości z hamulcem elektronicznym czy też szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z blokadą wrzeciona i oświetlenie punktowe, które daje szczególny komfort pracy.

Wszechstronność działania dzięki mechanicznej przekładni dwubiegowej

Dostajemy przekładnię dwubiegową, która gwarantuje nam odpowiednie dopasowanie pracy i do wiercenia i do wkręcania. Urządzenie oparte jest może być dopasowane do różnych prac.

Wprowadzona do sprzętu technologia litowo – jonowa sprawia, że nie ma efektu pamięci i można będzie wielokrotnie ładować takie urządzenie bez obaw o to, że zmniejszy się pojemność baterii. Producent wprowadza dodatkowo specjalne rozwiązania, w ramach których mamy szczególną ochronę ogniw.

Wiertarka dla wymagających

W ten sposób będzie można liczyć na odpowiednie zabezpieczenie takiej baterii. Jeśli chodzi o takie ważne kwestie trzeba pamiętać, że dzięki ochronie można oczekiwać, że właśnie z tego powodu mamy gwarancje, że nawet w momencie, gdy dojdzie do ewentualnego przeciążenia, przegrzania czy rozładowania narzędzie będzie automatycznie wyłączane.

Standardowo sytuacja wygląda tak, że przegrzanie albo też spięcie będzie powodować, że dojdzie do uszkodzenia akumulatora albo nie będzie nadawał się on do użytku, albo też będzie miał zdecydowanie pogorszoną jakość działania. Jeśli chodzi o ochronę ECP można oczekiwać, że dzięki niej takich właśnie zagrożeń nie będzie trzeba się obawiać i akumulator będzie zachowany w dobrym stanie.

Funkcje zwiększające komfort pracy

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa to świetny sprzęt, który posiada dodatkowo również regulację prędkości i dzięki temu mamy łagodny rozruch, będzie można ochronić materiał między innymi przed ewentualną zbyt szybką pracą i zbyt mocnym wkręceniem wkrętów. Dodatkowo pojawia się hamulec zwiększający jakość pracy, ponieważ będzie zapobiegał przekręceniu śruby. Dobrą widoczność miejsca pracy będzie nam gwarantować specjalnie przygotowane oświetlenie LED. Wiertarko wkrętarka akumulatorowa będzie dostarczona z dwustronną końcówką wkręcającą w walizce z dołączonym akumulatorem.

Zobacz również