•   Niedziela, 17 stycznia 2021
Termoizolacja

Styropian Austrotherm – zalety

Jest prosty sposób, aby wydatki na ogrzewanie skutecznie się zmniejszyły. Koszt za ogrzewanie może być dużo niższy, jeśli zastosuje się styropian Austrotherm EPS, który ma lepszy współczynnik przewodzenia ciepła.

Jednocześnie koszt, jaki się poniesie w związku z kupnem, szybko się zwróci. Dzięki niemu będzie można zaoszczędzić energię, która jest zużywana przez budynek, a pieniądze, które zostały zainwestowane w jego zakupienie i termoizolację, zwrócą się. Wynosi on 10-15% inwestycji w ocieplenie.

Jakość i trwałość

Dzięki zastosowaniu tego styropianu można uzyskać bardzo duży komfort mieszkania w budynku. Jeśli się dobrze ociepli dom, będzie większa zdolność do akumulowania ciepła, które pojawi się we wnętrzu budynku.

Oprócz tego trwałość budynku zostanie zwiększona. Austrotherm to gwarancja, że konstrukcja budynku będzie dobrze chroniona szczególnie przed działaniem czynników atmosferycznych. Żywotność konstrukcji będzie dłuższa.

Styropian Austrotherm EPS to najlepszy izolator. Mają one najniższy współczynnik przewodzenia ciepła poniżej 0,031 W/mK, ale jednocześnie jest on najlepszy. Sprawdzi się dużo lepiej niż tanie zamienniki o współczynniku poniżej 0,045 W/mK.

Zakup styropianu

Kolejną zaletą jest fakt, że stosując ten styropian, można mieć pewność, że to produkt przetestowany. To dzięki temu, że producent udostępnia świetnie przygotowane laboratorium, które pomaga kontrolować jakość produktów na każdym kroku.

Duży wybór produktów

Producent oferuje szeroką gamę produktów do wyboru. Produkty te są wykonywane na nowoczesnych liniach technologicznych, dodatkowo obsługiwanych przez doświadczonych pracowników. Dzięki temu można dokładnie ocieplić każdą część domu.

Przy użyciu styropianu Austrotherm praca idzie łatwiej i szybciej. Są one wysoko spoiste, nie powinny się złamać ani pokruszyć i łatwo się je obrabia.

Produkt cechuje się odpornością na czynniki atmosferyczne i biologiczne. Nie poddaje się wilgoci, a prace mogą być wykonywane w każdych warunkach. Nie szkodzą imu też grzyby i pleśń.

Są one pomocne przy ochronie klimatu. Dzięki nim można zredukować emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Zobacz również