•   Środa, 23 września 2020
Narzędzia majsterkowicza

PORĘCZNA WKRĘTARKA

Kompaktowa wkrętarka akumulatorowa SKIL 2636 z ładowarką micro – USB zapewnia wygodną pracę i dużą wygodę ładowania. Zastosowana w narzędzi technologia litowo – jonowa będzie eliminować efekt pamięci oraz zjawisko samoczynnego rozładowania.

Kompaktowa wkrętarka

Ze względu na kompaktową konstrukcję i małe rozmiary nowa wkrętarka akumulatorowa to idealne narzędzie do pracy w trudno dostępnych miejscach. Dzięki doskonale przygotowanej technologii litowo – jonowej. Narzędzie jest zawsze gotowe do użycia, inne praktyczne funkcje to między innymi jasne oświetlenie LED, które ułatwia pracę, wskaźnik naładowania akumulatora, wybór kierunku obrotów, automatyczna blokada wrzeciona, zapewniają komfort pracy. Model 2636 ma standardowy magnetyczny uchwyt sześciokątny, który gwarantuje kompatybilność z powszechnie dostępnymi końcówkami, które służą do wkręcania.

Akumulator w technologii litowo – jonowej z ładowarką micro-USB

Narzędzie, które posiada w technologii litowo jonowej baterię, co sprawia, że dzięki temu nie ma tam efektu pamięci i w dłuższej perspektywie wyeliminuje się zjawisko samoczynnego rozładowania. System elektronicznej ochrony ogniw ECP to dodatkowe zabezpieczenie akumulatora przed przeciążeniem oraz przegrzaniem oraz całkowitym rozładowaniem. Ładowarka Micro-USB jest natomiast takim rozwiązaniem, które sprawia, że dostajemy wygodny, krótki czas ładowania takiej baterii.

Nowoczesna wkrętarka

Przydatne funkcje zapewniające większy komfort pracy

Dobrą widoczność miejsca pracy zagwarantuje nam między innymi oświetlenie punktowe LED. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora umieszczony na obudowie wyświetla ostrzeżenie przy niskim poziomie energii. Jeśli chodzi o mocniejsze dokręcenie przydatna będzie także funkcja związana z blokadą wrzeciona, dzięki temu będzie można użyć ewentualnie siłę ręczną. Dodatkowo końcówki to również opcja, która pozwala nam przechowywać je w urządzeniu, dzięki temu będą one wygodne i znajdą się w zasięgu ręki.

Standardowe opakowanie do tego urządzenia dostajemy oprócz urządzenia także walizkę z tworzywa sztucznego, która będzie trwałym zabezpieczeniem, do tego w sumie 26 różnych końcówek, dwa tytanowe wiertła do wiercenia wstępnego i do tego 5 nasadek w rozmiarach między 6 a 13 mm. Producent daje także rozszerzenie gniazd oraz dodatkowo uchwyt magnetyczny.

Zobacz również