•   Poniedziałek, 26 października 2020
Narzędzia majsterkowicza

POMYSŁOWA PILARKA 2W1

Oferta firmy Skil to między innymi nowy sprzęt, który łączy w sobie funkcje pilarki szablastej oraz wyrzynarki. Gdy rękojeść będzie w pozycji pilarki wygodnie będzie można piłować gałęzie, belki, rury. Po zmianie pozycji będzie można uzyskać wyrzynarkę, która poradzi sobie z cięciem desek, płyty oraz po liniach krzywych.

Skil „Combisaw” to świetne kompleksowe rozwiązanie, które będzie się nadawać do wykonywania prac związanych z cięciem w domu i jego otoczeniu. Połączenie dwóch narzędzi dla majsterkowiczów sprawdza się doskonale. Wystarczy tylko jedno kliknięcie i wygodnie zmienia się pozycję, która decyduje o pracy urządzenia. W uchwycie pojawiają się standardowe brzeszczoty, które wykorzystuje się w pilarkach szablastych a także różnorakie brzeszczoty do wyrzynarek, obydwa rodzaje są bez problemu dostępne w sprzedaży. Oprócz tego mamy praktyczne funkcje takie jak blokada, spory włącznik, który obsługiwać można dwoma palcami. Ostatecznie wszystkie rozwiązania gwarantują nam komfort pracy. Sprzęt pozwala na pracę jednym narzędziem, niezależnie od tego czy wykonać trzeba cięcie precyzyjne czy zgrubne.

Pilarki tarczowe

Najwyższa wszechstronność

Mamy połączenie dwóch narzędzi co daje nam możliwość zastosowania kompleksowego rozwiązania pozwalającego na pracę w różnych formach związanych z cięciem, Pilarka Skil to doskonały wybór, ponieważ pozwala na wykonywanie szerokiego zakresu prac.

Funkcje pilarki

Doskonała wydajność

Sprzęt dostaje rzeczywiście wydajny silnik o mocy 400 W a także wysokości skoku 18 mm. To idealne rozwiązanie, jeśli chcemy wykonywać rzeczywiście szybkie cięcie. Maksymalna głębokość to 80 mm, dlatego sprzęt będzie w stanie poradzić sobie bardzo dobrze z popularnymi pracami jakie będzie można wykonywać w domu. Głębokość cięcia w metalu to maksymalnie 8 mm.

Dodatkowe funkcje gwarantujące komfort pracy

Urządzenie dodatkowo charakteryzuje się niską wagą, ma kompaktowe rozmiary, łatwą obsługę i dzięki temu będzie bardzo wygodne nawet dla osoby, która nie ma większego pojęcia o takich urządzeniach i jest to dla nich rozwiązania zupełnie nowe. Pilarka Skil przystosowana będzie do obsługiwania brzeszczotów, z trzema najbardziej popularnymi uchwytami. Urządzenie zostało przygotowane tak, by komfort pracy była jak najwyższy, dlatego między innymi od razu dostajemy trzy różne brzeszczoty. Można będzie dzięki nim wykonywać pracę z drewnem, do cięcia wzdłuż krzywej a także do cięcia gałęzi. Jest to doskonała opcja zarówno dla amatorów jak i też osób, które specjalizują się w pracy z takimi urządzeniami.

Zobacz również